Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 27 JUN 19:09
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bardekoration
nr. 627167

Bardekoration H= 52

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-06-27 14:44:15 100 kr
Budgivare 2 2022-06-27 09:57:08 75 kr
Budgivare 1 2022-06-26 21:19:51 50 kr