Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 25 JUN 21:24
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Hans Ripa
nr. 627173

Hans Ripa, olja på duk, 40 X 32 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-06-22 19:04:58 200 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:04:25 200 kr
Budgivare 1 2022-06-21 18:48:31 50 kr