Auktionen avslutad:
1 300 kr
Avslutas: 25 JUN 21:28
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Peter Breuwer
nr. 627178

Peter Breuwer (1935-2010) olja på duk, 99 X 99 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (27 bud)
Budgivare 9 2022-06-25 21:25:41 1 300 kr
Budgivare 7 2022-06-20 17:45:39 1 200 kr
Budgivare 6 2022-06-25 01:20:20 1 100 kr
Budgivare 7 2022-06-20 17:45:39 1 000 kr
Budgivare 8 2022-06-24 14:24:00 950 kr
Budgivare 7 2022-06-20 17:45:39 900 kr
Budgivare 6 2022-06-23 00:09:09 850 kr
Budgivare 7 2022-06-20 17:45:39 800 kr
Budgivare 6 2022-06-23 00:09:01 750 kr
Budgivare 7 2022-06-20 17:45:39 700 kr
Budgivare 6 2022-06-23 00:08:58 650 kr
Budgivare 7 2022-06-20 17:45:39 600 kr
Budgivare 6 2022-06-23 00:08:52 550 kr
Budgivare 7 2022-06-20 17:45:39 500 kr
Budgivare 6 2022-06-23 00:08:40 450 kr
Budgivare 7 2022-06-20 17:45:39 400 kr
Budgivare 6 2022-06-20 01:53:20 350 kr
Budgivare 5 2022-06-19 18:10:10 300 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:02:34 250 kr
Budgivare 2 2022-06-18 22:20:40 200 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:02:32 200 kr
Budgivare 2 2022-06-18 22:20:40 175 kr
Budgivare 4 2022-06-19 08:48:48 150 kr
Budgivare 2 2022-06-18 22:20:40 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 08:29:56 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 22:20:40 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:49:41 50 kr