Auktionen avslutad:
1 400 kr
Avslutas: 26 JUN 19:02
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Matta
nr. 627185

Matta, handknuten, Iran, 290 X 190 cm

Anmärkningar: Bruks och fransslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 1 2022-06-26 13:24:07 1 400 kr
Budgivare 6 2022-06-26 09:13:57 1 300 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:40:04 1 200 kr
Budgivare 5 2022-06-21 20:43:14 1 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:40:04 1 100 kr
Budgivare 5 2022-06-21 20:43:00 1 000 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:40:04 950 kr
Budgivare 4 2022-06-20 14:44:44 900 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:40:21 850 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:40:21 450 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:44:20 400 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:40:21 350 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:25:59 300 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:25:59 50 kr