Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 26 JUN 19:04
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Matservis
nr. 627206

Matservis, Iittala, Finland, 34 delar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 10 2022-06-25 20:20:15 850 kr
Budgivare 9 2022-06-25 18:33:20 800 kr
Budgivare 7 2022-06-25 16:43:23 750 kr
Budgivare 9 2022-06-25 12:12:38 700 kr
Budgivare 3 2022-06-25 10:43:59 650 kr
Budgivare 9 2022-06-25 12:12:34 600 kr
Budgivare 3 2022-06-25 10:43:02 550 kr
Budgivare 8 2022-06-21 22:51:33 500 kr
Budgivare 7 2022-06-21 21:31:17 450 kr
Budgivare 6 2022-06-20 14:59:40 400 kr
Budgivare 4 2022-06-20 15:05:54 350 kr
Budgivare 6 2022-06-20 14:59:40 300 kr
Budgivare 4 2022-06-20 02:18:40 250 kr
Budgivare 5 2022-06-19 22:46:43 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 21:33:24 175 kr
Budgivare 1 2022-06-19 21:32:30 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 20:20:32 125 kr
Budgivare 2 2022-06-19 19:19:40 100 kr
Budgivare 3 2022-06-19 19:32:14 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 19:19:36 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:15:47 50 kr