Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 24 JUN 19:55
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Golvlampa
nr. 627212

Golvlampa, metall, justerbar, höjd 130 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-06-24 19:44:44 300 kr
Budgivare 2 2022-06-24 19:24:28 250 kr
Budgivare 3 2022-06-24 18:16:36 200 kr
Budgivare 3 2022-06-24 18:16:36 175 kr
Budgivare 4 2022-06-24 18:52:55 150 kr
Budgivare 3 2022-06-24 18:16:36 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:39:25 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 13:30:19 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:39:25 50 kr