Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 27 JUN 20:19
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Väggur Junghans
nr. 627256

Väggur Junghans H=102

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 3 2022-06-23 07:16:55 550 kr
Budgivare 1 2022-06-22 10:12:06 500 kr
Budgivare 3 2022-06-22 06:24:07 450 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:51:46 400 kr
Budgivare 3 2022-06-22 06:24:01 400 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:51:46 175 kr
Budgivare 2 2022-06-21 08:21:17 150 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:51:46 50 kr