Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 26 JUN 19:30
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Hängen
nr. 627267

Hängen 2 st, guld med stenar, 18 K, vikt 1,1 gram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 2 2022-06-21 10:21:12 350 kr
Budgivare 4 2022-06-22 14:06:24 300 kr
Budgivare 2 2022-06-21 10:21:12 250 kr
Budgivare 3 2022-06-21 18:32:17 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 10:30:18 150 kr
Budgivare 1 2022-06-20 07:04:24 125 kr
Budgivare 1 2022-06-20 07:04:24 50 kr