Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 26 JUN 20:02
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Radioförstärkare
nr. 627290

Radioförstärkare, Yamaha CR-800

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 7 2022-06-26 19:17:50 1 000 kr
Budgivare 5 2022-06-26 16:46:17 950 kr
Budgivare 7 2022-06-26 19:17:14 900 kr
Budgivare 5 2022-06-21 22:30:11 850 kr
Budgivare 6 2022-06-22 21:21:38 800 kr
Budgivare 5 2022-06-21 22:30:11 750 kr
Budgivare 6 2022-06-22 21:21:30 700 kr
Budgivare 5 2022-06-21 22:11:43 450 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:50:15 400 kr
Budgivare 4 2022-06-20 19:22:25 350 kr
Budgivare 2 2022-06-20 17:57:53 300 kr
Budgivare 1 2022-06-20 08:51:44 250 kr
Budgivare 3 2022-06-20 06:24:21 200 kr
Budgivare 1 2022-06-20 08:51:41 175 kr
Budgivare 3 2022-06-20 06:24:21 150 kr
Budgivare 1 2022-06-20 02:19:34 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:41:39 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:30:17 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:17:05 50 kr