Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 26 JUN 20:04
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 627291

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 3 2022-06-26 18:21:54 175 kr
Budgivare 4 2022-06-20 22:11:52 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:47:14 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:32:15 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:47:14 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:23:48 50 kr