Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 26 JUN 20:06
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 627292

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 5 2022-06-20 22:13:52 500 kr
Budgivare 4 2022-06-23 17:52:48 450 kr
Budgivare 5 2022-06-20 22:13:52 400 kr
Budgivare 4 2022-06-23 17:52:27 350 kr
Budgivare 5 2022-06-20 22:13:52 300 kr
Budgivare 6 2022-06-21 13:53:07 250 kr
Budgivare 5 2022-06-20 22:13:52 200 kr
Budgivare 6 2022-06-21 13:53:05 175 kr
Budgivare 5 2022-06-20 22:13:52 150 kr
Budgivare 4 2022-06-20 22:12:19 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 21:26:16 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:45:40 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:21:20 50 kr