Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 26 JUN 20:12
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 627293

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 5 2022-06-26 20:09:43 700 kr
Budgivare 3 2022-06-26 20:04:12 650 kr
Budgivare 5 2022-06-26 20:07:10 600 kr
Budgivare 3 2022-06-26 20:03:52 500 kr
Budgivare 5 2022-06-26 20:02:58 450 kr
Budgivare 5 2022-06-23 17:53:23 300 kr
Budgivare 4 2022-06-20 17:39:25 250 kr
Budgivare 5 2022-06-23 17:53:16 200 kr
Budgivare 4 2022-06-20 17:39:25 175 kr
Budgivare 5 2022-06-20 22:10:13 150 kr
Budgivare 4 2022-06-20 17:38:53 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:31:00 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:24:45 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:24:39 50 kr