Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 26 JUN 20:18
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Matta
nr. 627298

Matta, Handknuten, Kirman, Iran, 150 X 90 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 7 2022-06-25 23:20:43 650 kr
Budgivare 6 2022-06-20 19:22:21 600 kr
Budgivare 5 2022-06-20 18:26:17 550 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:12:51 500 kr
Budgivare 4 2022-06-20 14:46:52 500 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:12:51 450 kr
Budgivare 4 2022-06-20 14:45:50 400 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:12:51 350 kr
Budgivare 3 2022-06-20 11:44:15 300 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:12:51 250 kr
Budgivare 3 2022-06-20 11:43:58 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:12:51 175 kr
Budgivare 3 2022-06-20 11:43:53 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:12:51 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 11:43:48 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:12:51 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 21:17:11 50 kr