Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 26 JUN 20:33
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kaffebryggare
nr. 627314

Kaffebryggare, Moccamaster

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 6 2022-06-26 20:30:22 500 kr
Budgivare 3 2022-06-25 08:25:08 450 kr
Budgivare 5 2022-06-25 07:03:39 400 kr
Budgivare 4 2022-06-23 18:21:17 350 kr
Budgivare 3 2022-06-23 16:53:38 300 kr
Budgivare 4 2022-06-22 08:54:16 250 kr
Budgivare 1 2022-06-21 19:33:41 200 kr
Budgivare 3 2022-06-21 19:18:03 175 kr
Budgivare 1 2022-06-20 14:51:22 150 kr
Budgivare 3 2022-06-20 13:49:53 125 kr
Budgivare 1 2022-06-20 05:37:47 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 03:45:11 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:32:51 50 kr