Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 26 JUN 20:34
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Herrcykel
nr. 627315

Herrcykel, Busetto Pro Street, 28-tum, 8-växlar

Anmärkningar: Trasig sadel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 5 2022-06-26 19:15:49 1 000 kr
Budgivare 4 2022-06-20 21:04:08 950 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:39:27 900 kr
Budgivare 4 2022-06-20 21:04:05 900 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:39:27 850 kr
Budgivare 4 2022-06-20 21:03:59 800 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:39:27 750 kr
Budgivare 4 2022-06-20 21:03:54 700 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:39:27 650 kr
Budgivare 3 2022-06-20 00:03:39 600 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:39:27 550 kr
Budgivare 3 2022-06-20 00:03:24 500 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:39:27 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 23:13:34 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:38:42 50 kr