Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 26 JUN 20:40
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kamin
nr. 627319

Kamin, Norra Hammar nr:51, gjutjärn, höjd 57 cm

Anmärkningar: Bruksslitage, rost, avslag, senare topp(passar ej) bottenring saknas

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 1 2022-06-20 10:27:40 175 kr
Budgivare 3 2022-06-21 17:00:30 150 kr
Budgivare 1 2022-06-20 10:27:40 125 kr
Budgivare 2 2022-06-20 20:55:35 100 kr
Budgivare 1 2022-06-20 10:27:40 50 kr