Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 24 JUN 20:30
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Spännband
nr. 627350

Spännband, 5 st, 2,8 m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-06-23 20:57:33 175 kr
Budgivare 2 2022-06-19 13:08:16 150 kr
Budgivare 3 2022-06-20 20:16:49 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 13:08:16 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 20:16:45 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 13:08:16 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 08:39:37 50 kr