Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 28 JUN 19:32
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mjölkspann
nr. 627352

Mjölkspann + korgar m.m. H = 68

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 3 2022-06-28 11:52:42 750 kr
Budgivare 4 2022-06-28 08:55:19 700 kr
Budgivare 3 2022-06-28 11:52:20 700 kr
Budgivare 4 2022-06-28 08:55:19 650 kr
Budgivare 3 2022-06-28 11:52:07 600 kr
Budgivare 4 2022-06-28 08:55:19 550 kr
Budgivare 3 2022-06-24 00:36:54 500 kr
Budgivare 4 2022-06-28 08:54:33 450 kr
Budgivare 3 2022-06-24 00:36:54 200 kr
Budgivare 1 2022-06-27 02:40:13 175 kr
Budgivare 3 2022-06-24 00:36:54 150 kr
Budgivare 1 2022-06-27 02:39:58 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 00:36:54 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 22:01:32 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:03:36 50 kr