Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 28 JUN 19:33
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kartor
nr. 627353

Kartor, 2 st, en nytryck, 115 x 85 o mindre

Anmärkningar: Skador på papperskarta

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 4 2022-06-28 19:28:07 175 kr
Budgivare 1 2022-06-28 13:10:13 150 kr
Budgivare 3 2022-06-28 12:24:13 125 kr
Budgivare 1 2022-06-27 21:55:44 100 kr
Budgivare 2 2022-06-27 19:43:42 75 kr
Budgivare 1 2022-06-25 22:42:00 50 kr