Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 24 JUN 20:40
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Reglar
nr. 627355

Reglar, IPPC klassade, 50 st, 35x35 mm, längd 680 mm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 5 2022-06-23 20:42:18 400 kr
Budgivare 6 2022-06-23 21:44:43 350 kr
Budgivare 5 2022-06-23 20:42:18 250 kr
Budgivare 4 2022-06-22 19:14:06 200 kr
Budgivare 4 2022-06-22 19:14:01 175 kr
Budgivare 2 2022-06-18 12:47:03 150 kr
Budgivare 4 2022-06-22 19:13:59 150 kr
Budgivare 2 2022-06-18 12:47:03 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 20:07:31 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 12:47:03 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:44:27 50 kr