Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 24 JUN 20:45
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Fyrkantsprofiler
nr. 627358

Fyrkantsprofiler, sömlösa, 12 st, 50x50 tjocklek 2,3 mm längd 950 mm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 3 2022-06-21 20:00:22 500 kr
Budgivare 1 2022-06-24 10:32:45 450 kr
Budgivare 3 2022-06-21 20:00:22 400 kr
Budgivare 1 2022-06-24 10:32:22 350 kr
Budgivare 3 2022-06-21 20:00:22 300 kr
Budgivare 4 2022-06-22 08:24:56 250 kr
Budgivare 3 2022-06-21 20:00:22 200 kr
Budgivare 4 2022-06-22 08:24:52 175 kr
Budgivare 3 2022-06-21 20:00:22 150 kr
Budgivare 4 2022-06-22 08:24:48 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 20:00:22 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 18:31:37 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 17:35:02 50 kr