Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 24 JUN 20:51
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Fyrkantsprofiler
nr. 627359

Fyrkantsprofiler, sömlösa, 12 st, 50x50 tjocklek 2,3 mm längd 950 mm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 7 2022-06-24 20:47:22 550 kr
Budgivare 8 2022-06-24 20:48:29 500 kr
Budgivare 7 2022-06-24 20:45:50 450 kr
Budgivare 6 2022-06-24 10:40:28 400 kr
Budgivare 5 2022-06-23 01:32:00 350 kr
Budgivare 6 2022-06-24 10:40:23 350 kr
Budgivare 5 2022-06-23 01:32:00 300 kr
Budgivare 4 2022-06-22 08:25:20 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 23:48:47 200 kr
Budgivare 4 2022-06-22 08:25:16 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 23:48:47 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 18:31:07 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 23:48:47 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 12:12:43 50 kr