Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 24 JUN 20:56
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Fyrkantsprofiler
nr. 627360

Fyrkantsprofiler, sömlösa, 12 st, 45x45 tjocklek 2,3 mm längd 720 mm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 6 2022-06-24 20:53:05 350 kr
Budgivare 5 2022-06-24 10:52:17 300 kr
Budgivare 4 2022-06-23 21:44:19 250 kr
Budgivare 2 2022-06-22 08:25:31 200 kr
Budgivare 4 2022-06-23 21:43:32 200 kr
Budgivare 2 2022-06-22 08:25:31 125 kr
Budgivare 3 2022-06-23 01:32:43 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 08:25:31 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 12:58:02 50 kr