Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 27 JUN 19:04
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
AC
nr. 627365

AC, PROKlima, fjärrkontroll, höjd 72 cm

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 6 2022-06-27 18:59:07 1 000 kr
Budgivare 2 2022-06-27 18:58:02 950 kr
Budgivare 6 2022-06-27 18:57:39 900 kr
Budgivare 8 2022-06-27 18:57:09 850 kr
Budgivare 6 2022-06-27 18:57:21 850 kr
Budgivare 8 2022-06-27 18:57:03 800 kr
Budgivare 6 2022-06-27 18:55:48 750 kr
Budgivare 2 2022-06-27 18:54:49 700 kr
Budgivare 6 2022-06-27 18:52:53 650 kr
Budgivare 7 2022-06-27 18:45:01 600 kr
Budgivare 6 2022-06-27 18:52:47 600 kr
Budgivare 7 2022-06-27 18:45:01 550 kr
Budgivare 6 2022-06-26 17:46:23 500 kr
Budgivare 4 2022-06-26 14:29:06 450 kr
Budgivare 5 2022-06-25 21:35:21 400 kr
Budgivare 4 2022-06-25 17:34:03 350 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:27:49 300 kr
Budgivare 4 2022-06-25 17:33:49 300 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:27:49 250 kr
Budgivare 3 2022-06-21 11:44:31 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:27:49 175 kr
Budgivare 3 2022-06-21 11:44:07 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:27:49 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 11:43:56 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:27:49 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:07:13 50 kr