Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 27 JUN 19:08
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
AC
nr. 627366

AC, PROKlima, fjärrkontroll, höjd 68 cm

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 10 2022-06-27 18:57:40 850 kr
Budgivare 11 2022-06-27 19:05:01 800 kr
Budgivare 10 2022-06-27 18:57:40 750 kr
Budgivare 2 2022-06-27 19:00:02 700 kr
Budgivare 10 2022-06-27 18:57:40 650 kr
Budgivare 9 2022-06-27 18:41:41 600 kr
Budgivare 8 2022-06-27 18:07:28 550 kr
Budgivare 7 2022-06-26 17:36:41 500 kr
Budgivare 6 2022-06-25 11:52:00 450 kr
Budgivare 5 2022-06-21 22:59:24 400 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:28:29 350 kr
Budgivare 5 2022-06-21 22:59:11 300 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:28:29 250 kr
Budgivare 4 2022-06-21 11:45:16 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:28:29 175 kr
Budgivare 4 2022-06-21 11:45:08 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:28:29 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 00:16:51 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:28:29 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 20:34:05 50 kr