Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 27 JUN 19:33
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Trästege
nr. 627391

Trästege, höjd 115 cm

Anmärkningar: Färgfläckar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-06-27 19:30:48 250 kr
Budgivare 5 2022-06-27 18:48:50 200 kr
Budgivare 3 2022-06-27 19:30:09 200 kr
Budgivare 5 2022-06-27 18:48:50 175 kr
Budgivare 2 2022-06-23 18:56:26 150 kr
Budgivare 4 2022-06-23 15:44:06 125 kr
Budgivare 3 2022-06-23 10:54:24 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:47:47 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:07:15 50 kr