Aktuellt bud:
0 kr

Bjud!
Avslutas: 27 JUN 20:16
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
2d, 4h, 30m, 26s
Malmö
Spara i minneslista
Bastkorg
nr. 627414

Bastkorg, väska mm, 1900-talets andra hälft, Höjd=51cm och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (0 bud)