Aktuellt bud:
125 kr

Bjud!
Avslutas: 27 JUN 20:36
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
2d, 4h, 36m, 28s
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 627425

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 3 2022-06-22 21:05:32 125 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:10:46 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 17:36:13 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:10:46 50 kr