Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 28 JUN 20:50
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Gräsklippare
nr. 627431

Gräsklippare, Stiga. Eldrift.

Anmärkningar: Fungerar. En skruv ersatt.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 3 2022-06-28 11:54:09 400 kr
Budgivare 4 2022-06-28 17:55:45 350 kr
Budgivare 3 2022-06-28 11:52:54 300 kr
Budgivare 4 2022-06-28 09:47:10 250 kr
Budgivare 1 2022-06-24 08:43:10 200 kr
Budgivare 3 2022-06-23 22:14:10 175 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:10:08 150 kr
Budgivare 2 2022-06-22 16:00:10 150 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:10:08 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 15:59:59 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:10:02 50 kr