Aktuellt bud:
150 kr

Bjud!
Avslutas: 27 JUN 20:42
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
2d, 5h, 0m, 41s
Malmö
Spara i minneslista
Miniatyrvaser
nr. 627433

Miniatyrvaser, bla Raus, Höjd=8cm och mindre

Anmärkningar: Ett myningsnagg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 4 2022-06-23 08:16:19 150 kr
Budgivare 3 2022-06-21 20:44:54 125 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:07:07 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:38:13 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:07:07 50 kr