Aktuellt bud:
75 kr

Bjud!
Avslutas: 28 JUN 21:10
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  600 kr
Läs mer
3d, 5h, 25m, 1s
Karlskrona
Spara i minneslista
Delar
nr. 627440

Delar av hyttinredning, säng med lådor, mm, märkt "hytt nr 113", rekvisita från Marinmuseum, Karlskrona, 200x80 cm och mindre.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-25 12:27:26 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 09:29:53 50 kr