Aktuellt bud:
0 kr

Bjud!
Avslutas: 28 JUN 21:15
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
3d, 5h, 3m, 18s
Karlskrona
Spara i minneslista
Symaskin
nr. 627448

Symaskin, Singer, märkt Gustav R. Ekström. Malmö.

Anmärkningar: Spricka i bordet.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (0 bud)