Aktuellt bud:
50 kr

Bjud!
Avslutas: 27 JUN 21:08
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
2d, 4h, 29m, 5s
Malmö
Spara i minneslista
Vägghylla
nr. 627454

Vägghylla och träfigurer, 57x32x14

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-06-22 00:30:37 50 kr