Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 27 JUN 21:22
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Hjul
nr. 627458

Hjul, metall, H=16

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 5 2022-06-27 21:19:02 250 kr
Budgivare 6 2022-06-27 21:16:56 200 kr
Budgivare 5 2022-06-27 21:15:44 175 kr
Budgivare 4 2022-06-27 21:07:06 150 kr
Budgivare 3 2022-06-26 18:14:24 125 kr
Budgivare 1 2022-06-21 00:48:10 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 07:53:42 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 00:48:10 50 kr