Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 28 JUN 19:04
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
AC
nr. 627472

AC, Andersson, H=73

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 3 2022-06-28 18:58:34 500 kr
Budgivare 7 2022-06-28 19:01:13 450 kr
Budgivare 3 2022-06-28 18:58:34 400 kr
Budgivare 5 2022-06-28 08:07:00 350 kr
Budgivare 7 2022-06-28 02:57:05 300 kr
Budgivare 5 2022-06-27 18:27:18 250 kr
Budgivare 6 2022-06-28 00:02:54 250 kr
Budgivare 5 2022-06-25 17:40:05 200 kr
Budgivare 4 2022-06-25 11:54:30 175 kr
Budgivare 3 2022-06-24 09:22:29 150 kr
Budgivare 4 2022-06-25 11:54:24 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 09:22:29 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 08:33:05 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 16:06:14 50 kr