Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 29 JUN 19:40
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Fönster
nr. 627475

Fönster, 3 st, två sitter ihop, rekvisita från Marinmuseum, Karlskrona, 103,5x154, 45,5x154 cm.

Anmärkningar: Bruks och åldersslitage, ett glas saknas.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-06-25 00:13:23 50 kr