Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 28 JUN 19:22
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 627489

Damcykel, Skeppshult, 3 växlar, 28 tum

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 7 2022-06-25 11:16:15 1 500 kr
Budgivare 8 2022-06-27 12:02:27 1 400 kr
Budgivare 7 2022-06-25 11:16:15 1 300 kr
Budgivare 5 2022-06-23 14:18:29 1 200 kr
Budgivare 7 2022-06-25 11:16:09 1 100 kr
Budgivare 5 2022-06-23 14:18:29 1 000 kr
Budgivare 7 2022-06-25 11:15:56 950 kr
Budgivare 5 2022-06-23 14:18:29 900 kr
Budgivare 7 2022-06-25 11:15:52 850 kr
Budgivare 5 2022-06-23 14:18:29 800 kr
Budgivare 6 2022-06-25 08:51:55 750 kr
Budgivare 5 2022-06-23 14:18:29 700 kr
Budgivare 3 2022-06-23 09:54:44 650 kr
Budgivare 1 2022-06-22 21:02:10 600 kr
Budgivare 4 2022-06-22 19:01:46 550 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:38:01 500 kr
Budgivare 4 2022-06-22 19:01:31 500 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:38:01 450 kr
Budgivare 3 2022-06-22 09:53:45 400 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:38:01 350 kr
Budgivare 2 2022-06-22 07:17:56 300 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:38:01 250 kr
Budgivare 2 2022-06-22 07:17:53 200 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:38:01 50 kr