Aktuellt bud:
400 kr

Bjud!
Avslutas: 28 JUN 19:42
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
3d, 3h, 48m, 9s
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 627502

Figurin, Lisa Larson, K-Studio, höjd 10 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 2 2022-06-21 21:18:22 400 kr
Budgivare 1 2022-06-25 10:00:18 350 kr
Budgivare 2 2022-06-21 21:18:22 300 kr
Budgivare 1 2022-06-21 19:46:27 250 kr
Budgivare 1 2022-06-21 19:46:27 50 kr