Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 28 JUN 19:46
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Luftrenare Electrolux
nr. 627504

Luftrenare Electrolux, Fjärrkontroll, Modelnummer: 29124, Type 24, Höjd:55cm, Bredd:42cm, Djup:20cm

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-06-28 19:39:25 400 kr
Budgivare 1 2022-06-28 19:11:52 350 kr
Budgivare 4 2022-06-28 19:39:08 350 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:22:40 200 kr
Budgivare 3 2022-06-22 16:01:43 175 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:22:40 150 kr
Budgivare 2 2022-06-22 11:05:56 125 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:22:40 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 11:05:33 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:22:40 50 kr