Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 28 JUN 19:53
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Saxofon
nr. 627514

Saxofon

Anmärkningar: Repobjekt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 5 2022-06-26 20:49:44 700 kr
Budgivare 2 2022-06-23 16:14:59 650 kr
Budgivare 4 2022-06-23 11:46:39 600 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:07:41 550 kr
Budgivare 3 2022-06-22 07:08:00 500 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:07:35 500 kr
Budgivare 3 2022-06-22 07:08:00 350 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:07:28 300 kr
Budgivare 3 2022-06-22 07:08:00 250 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:07:22 200 kr
Budgivare 3 2022-06-22 07:08:00 175 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:07:17 150 kr
Budgivare 3 2022-06-22 07:07:48 125 kr
Budgivare 2 2022-06-22 00:27:44 100 kr
Budgivare 3 2022-06-22 07:07:45 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 00:27:44 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:53:28 50 kr