Auktionen avslutad:
3 500 kr
Avslutas: 28 JUN 20:29
Utropspris:  8 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Herrarmbandsur
nr. 627550

Herrarmbandsur, Doxa, trippelkalender, guld, 14 K, mekanisk, tot V = 37 g, D = 34 mm

Anmärkningar: Går igång, Sikö Auktioner garanterar ej funktionen. Datumvisare utbytt.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (35 bud)
Budgivare 7 2022-06-28 20:22:12 3 500 kr
Budgivare 13 2022-06-28 20:20:45 3 400 kr
Budgivare 7 2022-06-28 20:21:48 3 400 kr
Budgivare 13 2022-06-28 20:20:45 3 300 kr
Budgivare 7 2022-06-28 20:20:28 3 200 kr
Budgivare 7 2022-06-28 20:20:28 3 100 kr
Budgivare 11 2022-06-28 19:36:58 3 000 kr
Budgivare 7 2022-06-28 20:20:18 3 000 kr
Budgivare 11 2022-06-28 19:36:58 2 900 kr
Budgivare 12 2022-06-28 20:19:54 2 800 kr
Budgivare 11 2022-06-28 19:36:58 2 700 kr
Budgivare 4 2022-06-28 08:31:15 2 600 kr
Budgivare 4 2022-06-28 08:30:39 2 500 kr
Budgivare 10 2022-06-28 08:12:18 2 400 kr
Budgivare 4 2022-06-27 07:37:21 2 300 kr
Budgivare 9 2022-06-27 22:03:09 2 200 kr
Budgivare 4 2022-06-27 07:37:21 1 700 kr
Budgivare 8 2022-06-27 20:14:01 1 600 kr
Budgivare 4 2022-06-27 07:36:59 1 500 kr
Budgivare 7 2022-06-26 14:06:49 1 400 kr
Budgivare 7 2022-06-26 14:06:49 1 200 kr
Budgivare 6 2022-06-23 09:54:25 1 100 kr
Budgivare 7 2022-06-23 11:37:46 1 100 kr
Budgivare 6 2022-06-23 09:54:25 650 kr
Budgivare 7 2022-06-23 11:37:29 600 kr
Budgivare 6 2022-06-23 09:54:25 400 kr
Budgivare 5 2022-06-22 16:03:12 350 kr
Budgivare 5 2022-06-22 16:03:12 250 kr
Budgivare 6 2022-06-23 09:54:11 200 kr
Budgivare 5 2022-06-22 16:03:12 175 kr
Budgivare 3 2022-06-22 13:31:41 150 kr
Budgivare 4 2022-06-22 00:38:58 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 21:53:59 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 21:48:24 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:35:02 50 kr