Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 28 JUN 20:32
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Halsband
nr. 627553

Halsband och armband, bl.a. silver

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-06-25 21:46:30 75 kr
Budgivare 2 2022-06-26 19:26:57 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 07:36:28 50 kr