Aktuellt bud:
400 kr

Bjud!
Avslutas: 28 JUN 20:39
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
3d, 3h, 45m, 47s
Kristianstad
Spara i minneslista
Rullstol
nr. 627561

Rullstol 1800-tal märkt C Nyrop Köpenhamn

Anmärkningar: smuts skavanker

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 6 2022-06-23 07:59:06 400 kr
Budgivare 5 2022-06-23 03:56:34 350 kr
Budgivare 4 2022-06-22 20:11:00 300 kr
Budgivare 5 2022-06-23 03:56:30 300 kr
Budgivare 4 2022-06-22 20:11:00 250 kr
Budgivare 3 2022-06-22 12:51:28 200 kr
Budgivare 3 2022-06-22 12:51:28 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 11:28:15 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 22:28:42 50 kr