Aktuellt bud:
100 kr

Bjud!
Avslutas: 29 JUN 19:00
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
4d, 3h, 33m, 11s
Kristianstad
Spara i minneslista
Kniv
nr. 627595

Kniv, L = 37 kanonmodeller m.m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-06-23 18:53:52 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 23:33:11 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 18:53:52 50 kr