Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 28 JUN 20:50
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Pärlcollier
nr. 627617

Pärlcollier, 2 st, sötvattenspärlor, L=70 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-06-28 17:49:57 400 kr
Budgivare 7 2022-06-28 20:31:37 400 kr
Budgivare 6 2022-06-28 17:49:57 350 kr
Budgivare 5 2022-06-28 13:39:49 300 kr
Budgivare 6 2022-06-28 17:49:37 300 kr
Budgivare 5 2022-06-28 13:39:31 150 kr
Budgivare 3 2022-06-25 22:01:07 125 kr
Budgivare 4 2022-06-27 15:48:04 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 22:00:49 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 21:25:40 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:47:23 50 kr