Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 29 JUN 19:16
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 627618

LP-skivor, Elvis Presley

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 6 2022-06-29 19:13:10 650 kr
Budgivare 5 2022-06-29 16:25:27 600 kr
Budgivare 6 2022-06-29 19:10:55 600 kr
Budgivare 5 2022-06-29 11:52:02 550 kr
Budgivare 4 2022-06-27 21:19:21 500 kr
Budgivare 5 2022-06-29 11:51:59 500 kr
Budgivare 4 2022-06-27 21:19:21 450 kr
Budgivare 5 2022-06-29 11:51:54 400 kr
Budgivare 4 2022-06-27 21:19:21 350 kr
Budgivare 3 2022-06-28 20:53:43 300 kr
Budgivare 4 2022-06-27 21:19:21 250 kr
Budgivare 3 2022-06-28 20:44:54 200 kr
Budgivare 4 2022-06-27 21:19:21 175 kr
Budgivare 3 2022-06-24 21:46:53 150 kr
Budgivare 3 2022-06-23 22:24:57 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 10:44:01 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 19:22:20 50 kr