Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 28 JUN 21:18
Utropspris:  2 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Herrcykel
nr. 627672

Herrcykel, Crescent Muddus, 28-tum

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 3 2022-06-28 19:19:48 1 500 kr
Budgivare 1 2022-06-26 10:00:15 1 400 kr
Budgivare 1 2022-06-26 10:00:07 1 100 kr
Budgivare 1 2022-06-23 11:26:38 850 kr
Budgivare 1 2022-06-23 11:26:35 800 kr
Budgivare 1 2022-06-23 11:06:58 750 kr
Budgivare 1 2022-06-23 11:06:42 175 kr
Budgivare 1 2022-06-23 11:06:39 150 kr
Budgivare 1 2022-06-23 11:06:37 125 kr
Budgivare 1 2022-06-23 11:05:03 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 07:37:08 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 23:26:43 50 kr
Bevakningspriset på 1 500 kr är uppnått.