Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 29 JUN 20:17
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Dalahästar
nr. 627736

Dalahästar, ett par + ljusstakar, 2 st, Paradisverkstan, L = 14 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-06-29 14:45:13 400 kr
Budgivare 8 2022-06-28 23:11:18 350 kr
Budgivare 7 2022-06-28 12:15:48 300 kr
Budgivare 6 2022-06-28 12:20:25 250 kr
Budgivare 7 2022-06-28 12:15:48 200 kr
Budgivare 6 2022-06-26 22:47:32 175 kr
Budgivare 5 2022-06-26 12:57:58 150 kr
Budgivare 4 2022-06-25 13:29:47 125 kr
Budgivare 3 2022-06-23 10:28:11 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 07:57:50 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 20:34:22 50 kr