Auktionen avslutad:
2 700 kr
Avslutas: 29 JUN 20:35
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Skrivbord
nr. 627801

Skrivbord, läderbeklädd skiva, rekvisita från Marinmuseum, Karlskrona, 133x75, höjd 75 cm.

Anmärkningar: Nyckel finns.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (37 bud)
Budgivare 7 2022-06-29 20:20:06 2 700 kr
Budgivare 9 2022-06-29 19:46:10 2 600 kr
Budgivare 7 2022-06-28 19:59:41 2 500 kr
Budgivare 9 2022-06-29 19:46:07 2 500 kr
Budgivare 7 2022-06-28 19:59:41 2 400 kr
Budgivare 6 2022-06-29 18:46:23 2 300 kr
Budgivare 7 2022-06-28 19:59:41 2 200 kr
Budgivare 2 2022-06-28 18:27:35 2 100 kr
Budgivare 7 2022-06-26 07:24:58 2 000 kr
Budgivare 2 2022-06-28 18:27:27 2 000 kr
Budgivare 7 2022-06-26 07:24:58 1 800 kr
Budgivare 8 2022-06-25 07:20:25 1 700 kr
Budgivare 6 2022-06-25 18:28:35 1 700 kr
Budgivare 8 2022-06-25 07:20:16 1 600 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:38:49 1 500 kr
Budgivare 8 2022-06-25 07:20:09 1 500 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:38:49 1 400 kr
Budgivare 8 2022-06-25 07:20:01 1 300 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:38:49 1 200 kr
Budgivare 8 2022-06-25 07:19:56 1 100 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:38:49 1 000 kr
Budgivare 8 2022-06-25 07:19:52 950 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:38:49 900 kr
Budgivare 8 2022-06-25 07:19:47 850 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:38:49 800 kr
Budgivare 5 2022-06-24 09:53:40 750 kr
Budgivare 5 2022-06-24 09:53:40 550 kr
Budgivare 6 2022-06-24 14:26:53 500 kr
Budgivare 5 2022-06-24 09:53:40 450 kr
Budgivare 4 2022-06-24 08:47:26 400 kr
Budgivare 5 2022-06-24 09:53:17 400 kr
Budgivare 4 2022-06-24 08:47:26 175 kr
Budgivare 5 2022-06-24 09:52:58 150 kr
Budgivare 4 2022-06-24 08:47:26 125 kr
Budgivare 3 2022-06-23 15:38:12 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 13:06:53 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 21:17:16 50 kr