Auktionen avslutad:
1 400 kr
Avslutas: 30 JUN 19:18
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Tandguld
nr. 627813

Tandguld, vikt 4,6 gram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 1 2022-06-24 11:34:45 1 400 kr
Budgivare 5 2022-06-27 19:30:52 1 300 kr
Budgivare 1 2022-06-24 11:34:45 350 kr
Budgivare 4 2022-06-26 15:18:14 300 kr
Budgivare 1 2022-06-24 11:34:45 250 kr
Budgivare 4 2022-06-26 15:18:11 200 kr
Budgivare 1 2022-06-24 11:34:45 175 kr
Budgivare 3 2022-06-26 09:55:35 150 kr
Budgivare 1 2022-06-24 11:34:45 125 kr
Budgivare 2 2022-06-24 21:17:16 100 kr
Budgivare 1 2022-06-24 11:34:45 50 kr